Saw-Trak logo
Wózki widłowe TOYOTA, Linde

Ładowarki teleskopowe

Ładowarki teleskopowe, przedstawione w naszej ofercie to maszyny, które znakomicie sprawdzają się w wielu branżach, począwszy od przemysłu na rolnictwie skończywszy.
 

Wszystkie oferowane przez firmę SAW- TRAK ładowarki teleskopowe MANITOU spełniają wszystkie wymogi Urzędu Dozoru Technicznego. Ładowarki teleskopowe MANITOU są idealnymi maszynami dla wszystkich poszukujących uniwersalnego sprzętu. Ładowarki teleskopowe MANITOU można wyposażyć w różnego rodzaju osprzęty, takie jak: widły do palet, łyżki do prac ziemnych oraz do ładowania materiałów sypkich, wszelkiego rodzaju specjalistyczne chwytaki do metalu, drewna i innych materiałów.

Czytaj więcej o Manitou

Główną siedzibą firmy Manitou jest Francja, a pierwsza maszyna powstała w 1957 roku. Marka Manitou należy do najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej rozpowszechnionych marek na całym świecie.

Ponad 50 letnie doświadczenie Manitou w produkcji podnośników zaowocowało stworzeniem maszyn przeznaczonych do bardzo ciężkich prac. Ładowarki teleskopowe Manitou wyposażone są w turbodoładowany silnik MERCEDES i hydrostatyczny napęd. Hydrostatyczny napęd pozwala operatorowi na wykonywanie wszelkich prac bez konieczności zmieniania biegów.
 


W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

 

  • Ładowarki teleskopowe MANITOU serii MRT napędzane są silnikami PERKINS o mocy 101 KM. W zależności od typu maszyny (MRT 1432, MRT 1542, MRT 1742) maksymalna wysokość podawania ładunku to od 14 do 17 m; maksymalny udźwig wynosi od 3200 co 4200 kg.
  • Ładowarki teleskopowe MANITOU serii MLT znajdują zastosowanie głównie w rolnictwie. Przeznaczone są do ciągłej pracy w bardzo trudnych warunkach. Cechuje je przede wszystkim łatwość obsługi, wysoka sprawność i wydajność.
  • Ładowarki teleskopowe serii MT o sztywnej ramie, podnoszą ładunki na wysokość od 5 do 18 metrów.
  • Ładowarki teleskopowe serii MVT przeznaczonych do bardzo ciężkich prac. Doskonale nadają się do prac w tartakach, kopalniach, kamieniołomach i przemyśle.
     

Nasi specjaliści będą pomocni przy wyborze odpowiedniego urządzenia MANITOU tak, aby w pełni dostosować go do specyfiki wykonywanych przez Państwa prac.
 

Michał Morek
tel.: /12/ 683-90-12
michal.morek@saw-trak.pl
Mateusz Komasara
tel.: /12/ 683-90-16
mateusz.komasara@saw-trak.pl