Saw-Trak logo
Wózki widłowe TOYOTA, Linde

Podesty ruchome

W 2007 roku nasza oferta została poszerzona o sprzedaż i wynajem podestów ruchomych. W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment maszyn wiodących na rynku firm GENIE i JLG. Podesty ruchome oferowane przez naszą firmę ułatwiają i przyśpieszają wszelkie prace wykonywane na dużych wysokościach oraz na różnych podłożach. Maszyny te poprawiają ergonomię pracy w dużych halach i magazynach. W zależności od rodzaju wykonywanych prac jesteśmy w stanie zaoferować Państwu podesty ruchome o zróżnicowanej szerokości i udźwigu platformy oraz napędzie.

Podesty ruchome tych marek to gwarancja bezpieczeństwa i sukcesu.
 

Czytaj więcej o podestach

Przegubowo - teleskopowe podesty ruchome
Przeznaczone są do prac, których wykonanie wymaga wysokiego zasięgu roboczego. Podnośniki teleskopowo- przegubowe to doskonały sprzęt do niemal każdego zadania wymagającego podnoszenia i przenoszenia przedmiotów lub materiałów oraz operatorów.

Nożycowe podesty ruchome
Gama podnośników nożycowych jest przeznaczona do pracy w miejscach, w których zamiast wysięgu wymagana jest większa przestrzeń robocza i większy udźwig. Podnośniki nożycowe posiadają dużą platformę roboczą i umożliwiają obsługę cięższych ładunków. Nożycowe podesty ruchome przeznaczone są do prac zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń.