kontakt@saw-trak.pl Godziny pracy: Pn.-Pt. 7-16; Sb 7-14
Sprzedaż

12/683-90-10

Części

12/683-90-59

Serwis

12/683-90-40

Serwis

Zdobyte doświadczenie, wiedza oraz umiejętności kadry naszego serwisu, pozwalają nam zaoferować Państwu usługi serwisowe, naprawy i remonty według najwyższych standardów.
 

Dzięki dobrze zorganizowanej flocie naszych samochodów serwisowych przeprowadzamy naprawy i przeglądy techniczne wózków widłowych u naszych Klientów. Stosujemy tylko oryginalne części zamienne, które skracają czas przestoju i zapewniają wysoką jakość. Na czas naprawy lub nieoczekiwanego przestoju udostępniamy zastępczy wózek widłowy.

W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z działem serwisu:
tel: /12/683-90-40
fax: /12/683-90-49

E-mail: mateusz.witarski@saw-trak.pl
E-mail: artur.sierzega@saw-trak.pl

Czytaj więcej - serwis wózków widłowych

Aby jak najdłużej serwisowane przez nas maszyny zachowały najwyższą jakość i niezawodność, przy każdej konserwacji i naprawie stosujemy wyłącznie oryginalne części zamienne, jak również korzystamy wyłącznie z polecanych przez producenta materiałów eksploatacyjnych i środków smarnych. Wiemy, że odpowiednie usługi serwisowe na najwyższym poziomie to niezawodność i bezpieczeństwo działania Państwa sprzętu.

Nasi serwisanci to wysoko wykwalifikowani fachowcy, posiadający specjalistyczne szkolenia z zakresu obsługi serwisowej oraz wszelkie potrzebne uprawnienia. Nasz serwis to gwarancja profesjonalnej pomocy.

Kontakt

Wyślij formularz kontaktowy

Wybrane oferty

NASZA OFERTA NA WÓZKI WIDŁOWE

Wózki widłowe TOYOTA